Komenda Miejska Policji w Lesznie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Leszczyński Rower
Dzielnicowy bliżej nas
Kontrola autokarów
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Stop agresji
Ochrona prawna funkcjonariuszy Policji

Najczęściej czytane

 1. Uroczyste obchody 100. rocznicy Powołania Policji Państwowej połączone z otwarciem strzelnicy

  Uroczyste otwarcie strzelnicy połączone z odsłonięciem tablicy poświęconej patronowi obiektu wpisały się w podniosłe leszczyńskie obchody 100. rocznicy Powołania Policji Państwowej. W uroczystościach objętych honorowym patronatem Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji uczestniczyli między innymi Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wraz z zastępcą, zaproszeni goście, policjantki, policjanci i pracownicy leszczyńskiej Policji.

 2. Festyn z okazji 100. rocznicy Powołania Policji Państwowej

  Setki osób wzięły udział w jubileuszowym festynie policyjnym zorganizowanym w 100. rocznicę Powołania Policji Państwowej. Była to niepowtarzalna okazja do zwiedzenia nowo otwartej policyjnej strzelnicy.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. Poszukujemy świadków zdarzenia z udziałem kierowcy porsche

  Leszczyńska Policja prowadzi czynności w sprawie zmuszania do określonego zachowania, do którego doszło w dniu 23 lipca br. w rejonie przejścia dla pieszych na Al. Krasińskiego w Lesznie. Śledczy zbierając materiał dowodowy, proszą o kontakt świadków tego zdarzenia.

 5. Areszt za posiadanie blisko kilograma narkotyków

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zatrzymali dwie osoby, które posiadały blisko kilogram narkotyków. Oboje to mieszkańcy Leszna, 44- latek oraz o rok młodsza od niego kobieta, którzy decyzją sądu zostali aresztowani na okres 3 miesięcy. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 6. NOWOCZESNA STRZELNICA JUŻ DO DYSPOZYCJI POLICJANTÓW

  Leszczyńska Policja posiada nowoczesną strzelnicę krytą. Swoje umiejętności strzeleckie będzie na niej doskonaliło ponad 200 policjantów z Leszna i sąsiednich jednostek. Budowa obiektu kosztowała prawie 6 mln zł i została sfinanzowana z programu modernizacyjnego Policji oraz dzięki wsparciu Urzędu Miasta Leszna.

 7. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń! - video

  Leszczyńscy policjanci poszukują mężczyzny, którego zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyzna podejrzewany jest o uszkodzenie ciała młodej osoby. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę z nagrania proszeni są o kontakt z Policją.

 8. ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS - PRACA W POLICJI

  Marzysz o ciekawej pracy? Lubisz pomagać innym? Nie boisz się podejmować nowych wyzwań? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający, ale dający też wiele satysfakcji. Jeśli chcesz zostać jednym z nas - złóż dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie. Mamy 7 wolnych wakatów i czekamy na Ciebie!

 9. Dzieci wypoczywają, policjanci edukują

  Leszczyńscy policjanci spotykają się z dziećmi w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Głównym celem akcji jest propagowanie właściwego zachowania na akwenach, w tym zasad bezpiecznej kąpieli, bezpiecznego żeglowania oraz uprawiania sportów wodnych, a w efekcie ograniczenie utonięć.

 10. Aplikacja "Moja Komenda" - kontakt z Policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki.