Komenda Miejska Policji w Lesznie

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Leszczyński Rower
Dzielnicowy bliżej nas
Kontrola autokarów
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Stop agresji
Ochrona prawna funkcjonariuszy Policji

Najczęściej czytane

 1. Rozpoznajesz te osoby? Skontaktuj się z nami!-video

  Leszczyńscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie znieważenia w dniu 21 grudnia 2019 roku ok. godz. 1.00 pomnika pamięci Żołnierzy Armii Krajowej znajdującego się w Lesznie przy ul. Mickiewicza. Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały wizerunki osób mogących mieć związek z tą sprawą. Jeżeli je rozpoznajesz skontaktuj się z Policją!

 2. W WYPADKU ZGINĄŁ NASZ KOLEGA. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

  Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi, sierż. szt. Dawida Rzeteckiego. Policjant zginął tragicznie w wypadku drogowym. Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. Zatrzymani oszuści

  Policjanci z Leszna zatrzymali trzy osoby, które płaciły w sklepie za zakupy souvenirami przypominającymi polskie banknoty płatnicze. To dwie kobiety i mężczyzna w wieku od 21 do 36 lat. Wobec wszystkich podejrzanych Prokuratura Rejonowa w Lesznie zastosowała policyjne dozory. Za dokonane oszustwa grozi im do 8 lat więzienia.

 5. KWP - NIE CZEKAJ, ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

  Szukasz wyzwań i ambitnych zadań? Chcesz realnie pomagać i zmieniać otaczającą Cię rzeczywistość? Nie czekaj i weź udział w rekrutacji do Policji. Czekamy na Ciebie. To będzie dobra decyzja. Nie czekaj, zadzwoń już dziś! 1️⃣9️⃣ 9️⃣9️⃣7️⃣

 6. SPOTKANIE OPŁATKOWE SŁUŻB MUNDUROWYCH

  Dzisiaj w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbyło się spotkanie opłatkowe wszystkich służb mundurowych. Podczas tej wyjątkowej uroczystości przy wigilijnym opłatku spotkali się przedstawiciele Straży Pożarnej, Wojska, Żandarmerii Wojskowej, Aresztu Śledczego, Policji a także przedstawiciele władz miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego.

 7. O śmiertelnych zagrożeniach z leszczyńską młodzieżą

  W ostatnich dniach odbyły się kolejne spotkania Policji z leszczyńską młodzieżą w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Oprócz prezentacji spotu „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”, rozmawiano z uczestnikami o śmiercionośnych dopalaczach, skutkach ich zażywania, profilaktyce oraz gdzie szukać pomocy w przypadku uzależnienia.

 8. Z najmłodszymi o bezpieczeństwie w czasie ferii

  Już za kilka dni w naszym regionie rozpoczną się zimowe ferie. Aby okazały się bezpieczne policjanci już od kilku tygodni regularnie spotykają się z najmłodszymi w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. W przedszkolach, szkołach, świetlicach rozmawiają o środkach ostrożności w domu, w podróży,na podwórku i na stoku.

 9. BABCIU, DZIADKU – BĄDŹCIE BEZPIECZNI NA DRODZE!

  W trosce o bezpieczeństwo naszych ukochanych Babć i Dziadków przypominamy podstawowe zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 10. Aplikacja "Moja Komenda" - kontakt z Policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki.