Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zakończyli służbę w mundurze – uroczyste pożegnanie policjantów

Data publikacji 27.02.2017

Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Lesznie uroczyście pożegnało policjantów przechodzących na emeryturę – asp. sztab. Bogdana Pukackiego oraz asp. sztab. Ryszarda Kaźmierczaka. Komendant Miejski Policji w Lesznie insp. Krzysztof Nowak podziękował funkcjonariuszom za dotychczasową służbę i zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa.

           24 lutego br. w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przejścia na emeryturę funkcjonariuszy Policji. W spotkaniu uczestniczyli Komendant Miejski Policji w Lesznie insp. Krzysztof Nowak wraz ze swoimi zastępcami nadkom. Szymonem Sędzikiem i nadkom. Sławomirem Glapiakiem oraz kadra kierownicza leszczyńskiej jednostki.

          Wśród odchodzących na emeryturę znaleźli się asp. sztab. Bogdan Pukacki – dyżurny Zespołu Dyżurnych Wydziału Prewencji i asp. sztab. Ryszard Kaźmierczak technik kryminalistyki Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

         Szef leszczyńskich policjantów podziękował funkcjonariuszom za ich wieloletnią służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu leszczyńskiego. Życzył policjantom wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, zdrowia oraz realizacji zamierzonych celów i pasji.

        Zgodnie z tradycją leszczyńskiej jednostki, odchodzących na emeryturę pożegnały dźwięki syren radiowozów.

 

Monika Żymełka