Aktualności

Pożegnanie odchodzącego na emeryturę asp. Mirosława Kaczmarka

Data publikacji 07.09.2017

Komendant Miejski Policji w Lesznie insp. Krzysztof Nowak pożegnał odchodzącego na emeryturę asp. Mirosława Kaczmarka. Uroczystość była okazją do podziękowania za dotychczasowe zaangażowania w służbę na rzecz bezpieczeństwa.

              7 września br. w w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której kierownictwo leszczyńskiej jednostki pożegnało odchodzącego na zasłużoną emeryturę asp. Mirosława Kaczmarka.

                  Podczas uroczystość insp. Krzysztof Nowak podziękował policjantowi za jego zaangażowaną służbę na rzecz bezpieczeństwa, jednocześnie życząc zdrowia i spełnienia marzeń.

                 Funkcjonariusz służył w Policji ponad 28 lat, ostatnie 7 lat w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, prowadząc dochodzenia związane głównie z przestępstwami popełnianymi w ruchu drogowym. Jednak większość kierowców zna asp. Mirosława Kaczmarka z zabezpieczeń drogowych, kierowania ruchem na skrzyżowaniach oraz obsługi zdarzeń drogowych, bo przez 19 lat dbał o bezpieczeństwo na drogach w regionie wschowskim i leszczyńskim.

                   Emerytura to czas nowych wyzwań i zmian. Dlatego życzymy Ci Mirku, aby Twój czas na emeryturze płynął wolniej i abyś znalazł w nim chwile na realizację własnych pasji.