Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

III Mistrzostwa MTB Policjantów Województwa Wielkopolskiego

Data publikacji 20.08.2018

III Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Kolarstwie Górskim MTB zorganizowało w dniu 19.08.2018r. Policyjne Stowarzyszenie Sportowe "Pozytywnie Zakręceni". Wyścig odbył się w Przybyszewie k/Leszna pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Maraton rozgrywany był w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej.

Policyjni kolarze ścigali się na wymagającej trasie o długości 31 km, w temperaturze ponad 30 stopni Celsjusza i z przewyższeniem prawie 500m. Trasa okazała się być bardzo wymagająca i nie wszystkim uczestnikom pisane było ją ukończyć. Impreza zgromadziła na starcie ponad 200 uczestników.  Nie zabrakło najmłodszych, tutaj frekwencja także dopisała. Do rywalizacji stanęło ponad 100 dzieci w wieku od 2 do 11 lat w zorganizowanych wyścigach Baby Race, które były niemniej emocjonujące.

Mistrzem Wielkopolski MTB został Tomasz Kołogryw reprezentujący KP Szprotawa, drugie miejsce zajął Łukasz Wesołowski z KMP w Głogowie, a na trzecim stopniu podium stanął Dariusz Walczak reprezentujący Pozytywnie Zakręconych z Leszna.

Wśród pań pierwsze miejsce wywalczyła Joanna Jarząb z KPP Góra (Pozytywnie Zakręceni), drugie miejsce Agata Tresenberg z KWP w Gorzowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.