Świeto Policji 2012 - Z Życia Policji - Komenda Miejska Policji w Lesznie

Z Życia Policji

Świeto Policji 2012

24.07.2012r.

logo
 

„Mądrość, to córka doświadczenia”

Leonardo da Vinci

 

 

Policjantki, Policjanci 

Pracownicy cywilni  

Komendy Miejskiej Policji

w Lesznie

 

Z okazji Święta Policji składam Policjantkom, Policjantom i wszystkim pracownikom cywilnym Komendy Miejskiej Policji w Lesznie najlepsze życzenia. To dzień szczególny, kiedy w zapomnienie idą trudy i troski codziennej służby. Tego dnia stają przed oczami najwspanialsze chwile: dzień wstąpienia do służby, rota przysięgi, pierwsze strzelanie i pierwszy awans, pierwsze zatrzymanie poszukiwanego i pierwsza rozwiązana sprawa, pierwszy mandat i pierwszy patrol. I duma, i ten błysk w oku, kiedy pierwszy raz człowiek zakłada mundur. Niech te wspaniałe chwile pozostają w pamięci i dają siły do codziennej służby, a każde złe chwile niech hartują i umacniają. Niech doświadczenie, które każdego dnia zdobywacie będzie Waszym kapitałem i Waszym orężem.

To także święto pracowników cywilnych. Tych wszystkich, którzy swoją cichą i rzetelną pracą wspomagają funkcjonariuszy. Bez Was drogie Panie i Panowie wiele rzeczy trudniej byłoby zrealizować.

Wszystkim: Policjantkom, Policjantom, Pracownikom cywilnym i Waszym rodzinom życzę tego, co najlepsze. Realizacji wszelkich planów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

 

Komendant Miejski Policji

w Lesznie

mł.insp. Henryk Kasiński